Odour management
MAGIC EXPERT FLOOR
Hava Şartlandırıcı
Kötü koku temzileyici yüzey temizleme ve bakım maddesidir. Linolyum PVC kauçuk vinil dogal/yapay tas, cilalı parke gibi her türlü cilalı ve cilasız zeminler üzerinde olusmus kirleri derinlemesine temizler ve aynı zamanda yüzeye sinmis her tür kötü kokuyu tamamen yok eder, yeniden olusmasını engellemeye yardımcı olur. Günlük paspas ve makine ile yapılacak olan temizlik uygulamalarında kullanılır. Mükemmel temizlik ve bakımı bir arada yaparken ortamda uzun süre kalacak hos bir koku bırakır.
motto-magic-expert-floor
MAGIC EXPERT AIR
Hava Şartlandırıcı
Kötü koku temizleyici hava sartlandırıcı üründür. Özel formülü ile agır ve inatçı kötü kokuları temizlemeye ve yeniden olusumunu geciktirmeye yardımcı olur. Kullanıldıgı alanlarda hava temizlenir. Kalıcı parfümü ferah ortamlar meydana getirir. Kullanım alanları; Ev, kızartma, balık, sigara, ayakkabılık, evcil hayvan, banyo, tuvalet, çöp kovası, otomobil, spor merkezi, hotel, restaurant, cafe, sinema, büro ve toplu tasıma araçları.
Uyarı; Ipek, deri,nubuk ve süet üzerinde kullanılmaz.
motto-magic-expert-air
MAGIC EXPERT DRAIN
Hava Şartlandırıcı
Kötü koku temizleyici gider hatları temizleme maddesidir. Güçlü formülü ile, tuvalet, banyo, lavabo, klozet, pisuar, rögar hatlarında meydana gelmis, agır ve inatçı kötü kokuları temizler ve yeniden olusumunu geciktirmeye yardımcı olur.Kullanıldıgı alanlarda hissedilir bir biçimde hava temizlenir. Kalıcı parfümü sayesinde tuvalet ve banyolarınızda, uzun süre hos ve ferah ortamlar meydana getirir.
motto-magic-expert-drain
MAGIC EXPERT CARPET
Hava Şartlandırıcı
Kötü koku temizleyici , çok fonksiyonlu yeni nesil halı sampuanıdır. Içerdigi özel hammaddeler sayesinde halınıza yerlesmis kötü kokuları yok eder , aynı zamanda halınızı hassas ve derinlemesine temizler ve parlatır. Kalıcı parfümü ile ferah yüzeyler meydana getirir.
motto-magic-expert-carpet