Housekeeping / Kanguru Sistem Ürünleri

Housekeeping / Kanguru Sistem Ürünleri
ALCO 70
Alkol Bazlı Genel Temizlik Ürünü Kanguru Sistem Yüksek Konsantre
Tüm mobilyalar, aynalar, camlar, plastik yüzeyler, duvar, laminat, PVC, seramik zemin vb. toz alınabilir tüm yüzeylerde ve zeminlerde kullanıma uygun, 5 kez yogunlastırılmıs yüksek konsantrasyona sahip genel temizlik ürünüdür. Temizlenen yüzeylerde iz ve leke bırakmadan hızlıca kurur. Parlatıcı alkol içerir.Limon kokusuna sahiptir. Ürün şişesinin ağız kısmına topdos dozaj başlığı (20ml) aparatını takarak doğru dozajlama yapabilirsiniz.
motto-alcho70motto-alcho70-2
SANOX 91
Çok Amaçlı Asidik Banyo, Wc Temizleme Ürünü – Kanguru Sistem Yüksek Konsantre
Tüm saniter alanlarda (wc,banyo, duş alanları) biriken kireç kalıntıları, pas idrar kalıntısı, yaglı kir ve sabun izleri gibi inatçı kirleri hızlıca temizler hijyen saglar. Temizlik sırasında malzemeyi korur, korozyon zararlarını önler. Özellikle çesmeler, lavabolar, dusakabin, küvetler, pisuvar çevresi, aside dayanaklı olan seramik zeminlerin üzerleri ve derz aralarının temizlenmesinde kullanılır. Mermer, suni tas ve aside duyarlı tüm materyallerde kullanılmamalıdır. Ürün sisesinin agız kısmına topdos dozaj baslıgı (20ml) aparatını takarak dogru dozajlama yapabilirsiniz.
motto-sanox91motto-sanox91-2
SANOX 94
Klozet, Pisuar içi Temizleme Ürünü – Kanguru Sistem Yüksek Konsantre
Sanox 94 tuvaletler için çok güçlü bir temizleme ürünüdür. Kireç, organik birikimler ve çıkarılması zor kirleri fazla mekanik gerektirmeden çıkarmak ve temizlemek için idealdir. Içerdigi yüksek kalite aktif maddeler sayesinde tekrar kirlenmeyi geciktirir. Yüksek viskozitesi sayesinde ürün yüzeye daha uzun süre temas ettiginden çok iyi temizlik performansı gösterir.
motto-sanox94motto-sanox94-2
MOTTO FLOOR 62
Günlük Zemin Temizleme ve Cila Bakım Maddesi – Kanguru Sistem Yüksek Konsantre
Cila uygulanmış veya uygulanmamış pvc, linolyum, kauçuk, mermer, dogal tas vb. tüm zemin kaplamalaının günlük paspas ve makine ile yapılacak olan basit temizlik uygulamalarında kullanılır. Spor zemin kaplamalarının temizligine uygundur. 5 kez yogunlastırılmıs yüksek konsantrasyona sahiptir. Içerigindeki polimerler sayesinde cilaya bakım yapma özelligi vardır. Tabaka ve kalıntı olusturmaz Yüksek devirli makine ile cilaya bakım ve parlatma yapılabilir. Ferahlatıcı limon kokusuna sahiptir. Ürün şişesinin ağız kısmına topdos sozaj başlığı (20ml) aparatını takarak doğru dozajlama yapabilirsiniz.
motto-floor62motto-floor62-2
MAGIC EXPERT FLOOR
Hava Şartlandırıcı
Kötü koku temzileyici yüzey temizleme ve bakım maddesidir. Linolyum PVC kauçuk vinil dogal/yapay tas, cilalı parke gibi her türlü cilalı ve cilasız zeminler üzerinde olusmus kirleri derinlemesine temizler ve aynı zamanda yüzeye sinmis her tür kötü kokuyu tamamen yok eder, yeniden olusmasını engellemeye yardımcı olur. Günlük paspas ve makine ile yapılacak olan temizlik uygulamalarında kullanılır. Mükemmel temizlik ve bakımı bir arada yaparken ortamda uzun süre kalacak hos bir koku bırakır.
motto-magic-expert-floor
MAGIC EXPERT AIR
Hava Şartlandırıcı
Kötü koku temizleyici hava sartlandırıcı üründür. Özel formülü ile agır ve inatçı kötü kokuları temizlemeye ve yeniden olusumunu geciktirmeye yardımcı olur. Kullanıldıgı alanlarda hava temizlenir. Kalıcı parfümü ferah ortamlar meydana getirir. Kullanım alanları; Ev, kızartma, balık, sigara, ayakkabılık, evcil hayvan, banyo, tuvalet, çöp kovası, otomobil, spor merkezi, hotel, restaurant, cafe, sinema, büro ve toplu tasıma araçları.
Uyarı; Ipek, deri,nubuk ve süet üzerinde kullanılmaz.
motto-magic-expert-air