Genel – Rutin Temizlik
ALCO 70
Alkol Bazlı Genel Temizlik Ürünü Kanguru Sistem Yüksek Konsantre
Tüm mobilyalar, aynalar, camlar, plastik yüzeyler, duvar, laminat, PVC, seramik zemin vb. toz alınabilir tüm yüzeylerde ve zeminlerde kullanıma uygun, 5 kez yogunlastırılmıs yüksek konsantrasyona sahip genel temizlik ürünüdür. Temizlenen yüzeylerde iz ve leke bırakmadan hızlıca kurur. Parlatıcı alkol içerir.Limon kokusuna sahiptir. Ürün şişesinin ağız kısmına topdos dozaj başlığı (20ml) aparatını takarak doğru dozajlama yapabilirsiniz.
motto-alcho70motto-alcho70-2
CRAFT CHOL
Alkol Bazlı Genel Temizlik Ürünü Yer ve Yüzey için – Yeşil Limon Kabuğu Kokulu
Yıkanabilir tüm yüzeylerin ve demirbasların derinlemesine ve korunarak temizlenmesi amacıyla kullanılan alkol bazlı genel temizleyicidir. Tüm mobilyalar, aynalar, camlar, plastik yüzeyler, lake, emaye, duvar, dogal ve yapay taslar, laminat, PVC, linolyum cilalı ahsap ve mantar zeminler gibi toz alınabilir tüm yüzeylerde ve zeminlerde kullanıma uygundur. Kalıcı limon kokusuna sahiptir. Ürün şişesinin ağız kısmına topdos dozaj başlığı (20ml) aparatını takarak doğru dozajlama yapabilirsiniz.
motto-craftcholmotto-craftchol2
CRAFT SOLL
Genel Temizlik Ürünü Yer ve Yüzey için – Çam- Nane Kokulu
Tekrar yaglandırıcı ya da lm tabakası içermeyen genel temizlik ürünüdür. Tüm mobilyalar, aynalar, camlar, plastik yüzeyler, duvar, laminant, pvc, dogal ve yapay tas zeminler, seramik zemin vb. toz alınabilir tüm yüzeylerde ve zeminlerde kullanıma uygun olan güçlü genel temizleyicidir. Temizlenen yüzeylerde iz ve leke bırakmadan hızlıca kurur. Ferahlatıcı çam kokusuna sahiptir. Ürün sisesinin agız kısmına topdos dozaj baslıgı (20 ml) aparatını takarak doğru dozajlama yapabilirsiniz.
motto-craftsollmotto-craftsoll2
CRAFT SUPER
Genel Temizlik Ürünü Yer için – Kalıcı ve Hoş Kokulu
Tüm mobilyalar, plastik yüzeyler, duvar, linolyum, pvc, kauçuk, seramik, granit zemin vb. toz alınabilir tüm yüzeylerde ve zeminlerde kullanıma uygun, amonyak içermeyen yüksek parfümlü genel temizlik ürünüdür. Temizlenen yüzeylerde iz ve leke bırakmadan hızlıca kurur, durulama gerektirmez.
motto-craftsupermotto-craftsuper2
MOTTO CERAMIC
Otomata Uygun, AVM gibi Yerlerin Zeminleri Için Temizleme Ürünü
(Kendinden Parlak Tas Zeminler Için)
Yeniden yağlandırıcı ya da fim tabakası olusturan maddeler içermeyen zemin kaplamasının parlaklıgını koruyan ideal bir temizleme etkisi gösteren hos kokulu bir üründür. Granit, mermer, fayans gibi tüm kendinden parlak zeminlerin temizligi için uygundur. MOTTO CERAMIC nemli ya da ıslak silme yöntemi ile yapılan günlük temizlikler, püskürtme yöntemi ve makineli yapılacak uygulamalarda kullanılabilir.
motto-ceramicmotto-ceramic2
MOTTO MOP
Toz Toplama Ürünü
Zemin kaplamaları üzerinde olusan toz tabakasını kaldırmak, bu sayede yer dösemelerini çizilip yıpranmaya karsı korunmasını saglamak amacı ile kullanılan bir üründür. Özellikle kendinden parlak (granit, seramik, fayans, PVC, linolyum vb.) dogal ve yapay tasların ıslak paspaslama veya makineli temizliginin öncesinde kullanılması tavsiye edilir.
motto-mopmotto-mop2