Tekstil Hijyen Ürünleri

Tekstil Hijyen Ürünleri
BLANC MATIC
Az Köpüren Ana Tekstil Yıkama Ürünü
Çamasırhanelerde kullanılan otomatik makineler için her sıcaklıkta en iyi sonucu vermek üzere özel olarak tasarlanmıs ana yıkama maddesidir. Renkli ve beyaz çamasırların temizlenmesinde kullanılır. Pamuklu, sentetik, elyaf karsımı vb. tekstillere uygundur. Köpügü kontrollüdür. Ferahlatıcı bir kokuya sahiptir.,
motto-blanc-matic
BLANC MATIC SPEZIAL
Enzim, Ağartıcı ve TEAD Katkılı Komple Ana Yıkama Ürünü
Çamaşırhanelerde, her türlü sanayi tipi çamasır makinelerinde kullanılabilen pamuklu-sentetik karısımlı elyaı ve her türlü tekstile uygun ana yıkama maddesidir. Oksijen bazlı agartıcı ve TEAD içerir. Düsük sıcaklıklarda dahi (50 °C-60 °C) agartma etkisi gösteren bir üründür. Içerigindeki yüksek aktier sayesinde birçok çamasırda yardımcı yıkama maddelerine gerek duymadan iyi sonuçlar vermektedir. Renkli tekstillerde renk hassaslıgı testi yapılmalıdır.
motto-blanc-matic-spezial
BLANC MATIC COLOR
Enzimli, Ağartıcısız Ana Yıkama Ürünü
Çamasırhanelerde, her türlü sanayi tipi çamasır makinelerinde kullanılabilen pamuklu-sentetik karısımlı elyaarda ve her türlü tekstilin yıkanmasında kullanılan ana yıkama maddesidir. Agartıcı maddeler içermez. Renkli ve beyaz çamasırlarda güvenle kullanılır. Çamasırların grileşmesini önler, her su sıcaklıgında etkilidir.
motto-blanc-matic-color
BLANC SOLVENOL
Yağ Ve Kir Çözücü Yardımcı Yıkama Ürünü
Restaurant, hastane ve mutfak çamasırlarında olusmus, çok yaglı, kirli lekelerin temizlenmesinde, ana yıkama maddesinin gücünü artırmak amacıyal kullanılır. Beyaz, renkli ve nazik çamasırlarda kullanıma uygundur. Ana yıkamadan önce ön bastırma yöntemi ile de kullanılabilir.
motto-blanc-solvenol
BLANC SANGROL
Agır Kir, Yag ve Kan Çözücü Yardımcı Yıkama Ürünü
Agır kir, yag, kan içeren çamasırların temizlenmesinde kullanılan, alkali toz yardımcı yıkama maddesidir. Ana yıkama maddesinin tekstili temizleme gücünü arttırmaya yönelik bir üründür. Agartıcılı veya agartıcısız her türlü ana yıkama maddesi ile birlikte kullanılabilir. 60°C’nin üzerindeki sıcaklıklarda, ana yıkama deterjanı ile birlikte kullanıldıgında son derece basarılı sonuçlar verir. Yünlü ve hassas çamasırlarda kullanılmaz.
motto-blanc-sangrol
BLANC OXY
Oksijen Bazlı Agartıcı ve Leke Çıkarıcı Yardımcı Yıkama Ürünü
Bileşimindeki aktif oksijen sayesinde güvenli bir leke çıkarıcı ve agartma maddesidir. Her türlü agır kir ve lekelere yönelik olarak formülize edilmistir. 60 °C üzerindeki sıcaklıklarda maksimum performans saglar. Beyaz renkte, pamuklu, sentetik ve karısık tekstiller için uygun yardımcı yıkama maddesidir. Ana yıkama maddesi ile birlikte kullanılması tavsiye edililir. Renkli çamasırlarda renk hassaslıgı testi yapıldıktan sonra kullanılmalıdır.
motto-blanc-oxy
BLANC CHLOR
Klor Bazlı Agartıcı ve Leke Çıkarıcı Yardımcı Yıkama Ürünü
Klor bazlı agartıcı içeren yardımcı yıkama maddesidir. Beyaz, pamuklu ve karısım elyaflı tekstillerin lekelerinin çıkarılmasında ve agartılmasında kullanılır. Hijyeniktir. Içerdigi organik aktif klor sayesinde 20°C-50°C’de bile mükemmel leke çıkartma ve agartma özelligine sahiptir. Özellikle beyaz ve pamuklu tekstil için uygun olup 60 °C üzerinde kullanılmamalıdır. Tüm su sertliklerinde etkilidir. Kesinlikle renkli çamasırlarda kullanılmamalıdır.
motto-blanc-chlor
BLANC SOFT SENSITIVE/FLORAL
Çamaşır Yumuşatıcısı
Yıkama sırasında çamaşırda olusan sertligi giderir, statik elektriklenmeyi önler, ütüde kolaylık saglar. Çamasırları günlük kullanım esnasındaki yıpranma ve yırtılmalara karsı korur, yumusatır. Hos kokuludur. Tekstillerin toz tutmasını ve kirlenmesini geciktirir, deterjan kalıtısının birikimini önler ve durulamayı kolaylastırır.
motto-blanc-soft-sensitive-floral
BLANC LIME
Kireç ve Paz Çözücü Yardımcı Yıkama Ürünü
Içerdigi fosfatlar sayesinde tüm su sertliginde etkili yardımcı yıkama maddesidir. Fosfatlar sayesinde sudaki kireci yok ederek daha az deterjan ve daha az enerji ile yıkamaya yardımcı olur. Makine içinde kireç birikimini önler. Kireçlenerek grilesmis çamasırların özel bir yıkama programı ile bir sefere mahsus, birikmis kireçlerinden ve kirecin içine yerlesmis kir, yaglardan arındırılması için kullanılabilir.
motto-blanc-lime
BLANC BLEACH
Klor Bazlı Sıvı Agartıcı Yogun Kıvamlı
Beyaz çamasırların agartılmasında ve sabit renkli çamasırların lekelerin çıkartılmasında kullanılır. Hijyen saglar. Ipek, suni ipek, yünlü çamasır ve deri üzerinde kullanılmaz. Tek basına kullanıldıgı gibi ana yıkama maddesine ilave edilerek de kullanılabilir. Güçlü agartma etkisi gösterir. 50°C’nin altındaki yıkama suyu sıcaklıklarında etkili ve güvenlidir. Tavsiye edilen miktarlarda kullanıldıgında çamasırları yıpratmaz.
motto-blanc-bleach
BLANC FERRI
Yıkama Suyu Demir Baglayıcı Katkı Maddesi
Yıkama suyunda bulunan demirin çamasırları sarartmasına engel olması amaıyla kullanılır. Ana yıkama maddesi, agartma maddesi, yumusatıcı ve nötralize edici maddeler ile birlikte kullanılabilir.
motto-blanc-ferri
BLANC ZANTE
Yıkama Suyu Sertlik Giderici
Alman su sertliginde 15’i geçen ölçümlemelerde su sertligini düsürmek amacı ile kullanılır. Bu sayede kirecin makineye ve çamasırlara zarar vermesini engeller. Ürün tasarrufu saglar. Ön yıkama ve ana yıkamada kullanılması tavsiye edilir.
motto-blanc-zante
BLANC ENZYM
Enzimli Protein Çözücü Ön Yıkama Ürünü
Tekstilde olusan elyafa islemis kan, süt, kakao, yumurta, vücut kiri, et sosları ve yaglı lekelerin çıkarılmasında kullanılır. Normal yıkama ile çıkmayan pismis lekelerin temizliginde etkilidir. Ana yıkama maddesi ile birlikte kullanılan yardımcı yıkama maddesidir.
motto-blanc-enzym
BLANC POINT A
Tekstil Pas ve Metal Lekeleri Için Leke Çözücü
Tekstil ürünlerinde demir, bakır, pas gibi maddelerin olusturdugu, yıkama ile giderilemeyen lekelerin, çamur ve çimento kirlerinin çıkarılmasında kullanılır. Renkli ve sentetik elyaı çamasırlarda tekstilin görünmeyen bir kösesinde ön deneme yapılmalıdır.
motto-blanc-point-a
BLANC POINT B
Tekstil Yağ ve Mürekkep Çözücü
Tekstil ürünlerinde olusan dogal ve madeni yag, krem, ruj, oje, ayakkabı boyası, yaglı boya, zift, katran, mum, zamk, tükenmez kalem, mayonez, çikolata gibi organik bilesenler içeren lekeleri çıkarmak için kullanılır. Renkli ve sentetik elyaı çamasırlarda tekstilin görünmeyen bir kösesinde ön deneme yapılmalıdır.
motto-blanc-point-b
BLANC POINT C
Tekstil Tanin Çözücü
Tekstil ürünlerinde olusan meyve, sebze suları, çay, kahve, kakao, dondurma, hardal, marmelat, reçel, kırmızı sarap, yemek sosları, çimen, nikotin, mürekkep lekelerininb çıkarılmasında kullanılır. Renkli ve sentetik elyaı çamasırlarda tekstilin görünmeyen bir kösesinde ön deneme yapılmalıdır.
motto-blanc-point-c
BLANC POINT E
Tekstil Boya Çözücü
Tekstil ürünlerinde renkli çamasırlardan beyaz çamasırlara geçen kumas boyalarının ve bazı agartma uygulamalarında kullanılan potasyum permanganat’ın sebep oldugu lekelerin temizlenmesinde kullanılır. Renkli çamasırlarda kullanılmaz.
motto-blanc-point-e
BLANCA
Çamasır ve Oda Parfümü
Çamasır ve iç mekanlar için üretilmis hos, ferahlatıcı, kalıcı bir parfümdür. Çamasırlarda yıpratıcı etkisi yoktur. Ortama spreylendiginde uzun, etkili, hos bir koku saglamasının yanında kötü kokuların arındırılmasında da etkili olur.
motto-blanca