Saniter Alan Temizliği / Tuvalet Hijyeni

Saniter Alan Temizliği / Tuvalet Hijyeni
SANOX MAX
Lavabo, Armatürler Için Banyo ve Tuvalet Temizleme Ürünü – Meyve Asitli ve Elma Kokulu
SANOX MAX saniter alanlarda (wc, banyo, dus alanları) aside dayanıklı yüzeyleri ve yer dösemelerini temizler, bakım saglar. Malzemeyi koruyarak, güçlü ve hızlı bir biçimde kireçleri, yag kirlerini, üre taslarını hijyenik olarak temizler. Özellikle çesmeler, lavabolar, dusa kabin, küvetler, pisuvar çevresi, aside dayanıklı olan seramik zeminlerin üzerleri ve derz aralarının temizlenmesinde kullanılır. Zarif hos parfümü ile, çok sıcak olan saniter alanlarda, örnegin huzur evleri, hastaneler, kapalı yüzme havuzlarında sorunsuz kullanılabilir. SANOX MAX boya ilaveleri içermez, dolayısı ile açık gözenekli materyaller üzerinde boya kalıntıları bırakmaz. Karısıklıkları önlemek için kırmızı renk kodu tasımaktadır. Mermer, suni tas ve aside duyarlı hiçbir materyalde kullanılmamalıdır. Ürün sisesinin agız kısmına topdos dozaj baslıgı (20 ml) aparatını takarak dogru dozajlama yapabilirsiniz.
motto-sanox-maxmotto-sanox-max2
SANOX PLUS
Çok Amaçlı Saniter Alan Asitik Temizleme Ürünü, Derz Temizleyici, Sıhhi Alan Pas ve Kireç Çözücü
Tüm saniter alanlarda (wc,banyo ve duş alanları)biriken kireç kalıntıları, pas idrar kalıntısı, yaglı kir ve sabun izleri, çimento kalıntıları gibi inatçı kirleri hızlıca temizler, hijyen saglar. Temizlik sırasında malzemeyi korur, korozyon zararlarını önler. Özellikle çesmeler, lavabolar, dusa kabin, küvetler, pisuar çevresi, aside dayanıklı olan seramik zeminlerin üzerleri ve derz aralarının temizlenmesinde kullanılabilir. Mermer suni tas ve aside duyarlı tüm materyallerde kullanılmamalıdır. Insaat sonrası genel temizlik uygulamalarında kullanıma uygundur.Ürün sisesinin agız kısmına topdos dozaj baslıgı (20 ml) aparatını takarak dogru dozajlama yapabilirsiniz.
motto-sanox-plusmotto-sanox-plus2
SANOX 91
Çok Amaçlı Asidik Banyo, Wc Temizleme Ürünü – Kanguru Sistem Yüksek Konsantre
Tüm saniter alanlarda (wc,banyo, duş alanları) biriken kireç kalıntıları, pas idrar kalıntısı, yaglı kir ve sabun izleri gibi inatçı kirleri hızlıca temizler hijyen saglar. Temizlik sırasında malzemeyi korur, korozyon zararlarını önler. Özellikle çesmeler, lavabolar, dusakabin, küvetler, pisuvar çevresi, aside dayanaklı olan seramik zeminlerin üzerleri ve derz aralarının temizlenmesinde kullanılır. Mermer, suni tas ve aside duyarlı tüm materyallerde kullanılmamalıdır. Ürün sisesinin agız kısmına topdos dozaj baslıgı (20ml) aparatını takarak dogru dozajlama yapabilirsiniz.
motto-sanox91motto-sanox91-2
SANOX 94
Klozet, Pisuar içi Temizleme Ürünü – Kanguru Sistem Yüksek Konsantre
Sanox 94 tuvaletler için çok güçlü bir temizleme ürünüdür. Kireç, organik birikimler ve çıkarılması zor kirleri fazla mekanik gerektirmeden çıkarmak ve temizlemek için idealdir. Içerdigi yüksek kalite aktif maddeler sayesinde tekrar kirlenmeyi geciktirir. Yüksek viskozitesi sayesinde ürün yüzeye daha uzun süre temas ettiginden çok iyi temizlik performansı gösterir.
motto-sanox94motto-sanox94-2
WC ONE
Klozet, Pisuar Içi Temizleme Maddesi
Klozet ve pisuar içlerinde olusmus pas, kireç, yag, birikmis üre tabakalarını temizlemek ve hijjen saglamak, amacıyla kullanılır. Koyu kıvamlı olması sebebi ile dik yüzeylere yapısır, sisenin kıvrık bası ürünün istenilen noktaya kolayca ulasmasını saglar. Idrar kokusunu bloke edici, hos ve kalıcı bir kokuya sahiptir.
motto-wc-onemotto-wc-one-2
CRAFT DES
Hijyenik Etkili Genel Temizlik Ürünü – Yer ve Yüzeyler İçin
Suya dayanıklı tüm yüzeylerin, demirbasların, yer dösemelerin, yer dösemelerinin hijyenik olarak temizlenmesi amacı ile kullanılır. Kantinler, büyük mutfaklar, fırınlar, kesimhaneler, hastane, doktor muayenehaneleri, okullar, bakım evleri ve yüzme havuzu alanları gibi risk tasıyan yerlerde kullanılabilir. Gıda maddeleri isleyen kurumlarda da kullanıma uygundur.
motto-craft-desmotto-craft-des2