Özel Ürünler
TOP EX
Güçlü Kir ve Çizik Giderici
Plastik yüzeyler, cam, metal, tas yüzeyler, vinlex ve tekstil dösemelerin üzerindeki zor kirlerin giderilmesi için tasarlanmıs özel bir temizleyicidir. TOP EX, elle bakım esnasında giderilemeyen zor kirleri giderir. Ayrıca tükenmez kalem, kursun kalem, keçeli kalem, mühür mürekkeplerini temizler.
motto-topex4
SMOCID
Hava Notralizatör Kötü Koku Emici Narenciye Limon Özü Karışımı
Narenciye Limon aromasına sahip hava temizleyicidir. Istenmeyen kokuların hızlı ve etkin bir biçimde emilmesine yardımcı olur. Ortamdaki kötü koku moleküllerini ortadan kaldırır, hos bir koku bırakır. Sorunlu alanlarda (hastaneler, yaslı bakım evleri, lokantalar, gıda isletmeleri, spor merkezleri, çöp atık alanları) SMOCID kalıcı bir etki göstererek malzemeleri korur.
motto-smocid4
TROPIC BREEZE
Oda ve WC Parfümü Özel Formüllü Kalıcı Kokulu
Tropik çiçek kokusuna sahip konsantre koku yagıdır. Içerdigi yogun parfüm sayesinde rahatsız edici kokuları yok eder, ortama kalıcı hos bir koku bırakır. Ferahlatıcı koku 24 saate kadar etkisini sürdürür. Odalardaki kullanımda tekstil üzerine uygulanmamalıdır.
motto-tropic-breeze
LEMON BLOSSOM
Oda ve WC Parfümü Limon Özü Kalıcı Kokulu
Keskin, ferahlatıcı limon aromasına sahip konsantre koku yagıdır. Içerdigi yogun parfüm sayesinde rahatsız edici kokuları yok eder, ortama kalıcı hos bir koku bırakır. Ferahlatıcı koku 24 saate kadar etkisini sürdürür. Odalardaki kullanımda tekstil üzerine uygulanmamalıdır.
motto-lemon-blossom
HELPTAN
Kahve, Sakız, Yapıskan, Ayakkabı Boyaları vb. Lekeler Için Özel
Tekstil dösemeler ve yüzeylerdeki siyah ökçe izlerinin giderilmesi içindir. Sakız, çesitli yapıskanlar, reçine, balmumu, dizpersiyon boyaları, çay, kahve lekeleri, ayakkabı kremleri çözücüsüdür. FCKW içermez.
motto-helptan
ODOREX
Microbiyolojik Koku Giderici – Portakal Kabugu Özü
Özel formülü sayesinde tuvalet pisuvarı, lavabo, banyo ve rögarlarda olusan kötü ve istenmeyen kokuları bastırır, nötralize eder ve olusumunu engeller. Konsantrasyonu yüksek tuvalet yagıdır. ODOREX yüksek miktarda limon esanslı parfüm içerir. Kullanıldıgı alanlarda ferah, hos ve kalıcı bir koku bırakır.
motto-odorex
WOODENA BRIGHT
Ahşap Mobilya Temizleme ve Bakım Ürünü
Woodena Bright, uygulandıgı yüzeyde parlak bir tabaka olusturan bir temizlik ve bakım yagı emülsiyonudur. Su ve alkol lekeleri ile parmak izleri ve sair tüm kirleri yok eder. Woodena Bright uygulandıktan sonra, yüzeydeki ufak hasarlar büyük ölçüde kaybolur.
motto-woodena-bright3
COPPER BRILLANT
Pirinç, Bakır, Bronz Ve Gümüsler Için Temizleme ve Bakım
Pirinç, Bakır, bronz, krom, gümüsleri temizlemek ve bakım yapmak amacı ile kullanılır. Yüzeylere zarar vermez, parlatır. Yüzeylerde olusturdugu koruyucu film tabakası sayesinde metallerin havadan ve nemden oksitlenmesine, kararmasına engel olur.
motto-copper-brillant
CEMENTRO
Insaat Sonrası Kireç, Çimento Kalıntılarını Temizleme
Insaat ve zemin döseme islemleri sonrasında çimento, kireç ve harç atıklarının çıkarılmasında kullanılır. Hızlı çözünen, asidik bir toz temizleme ürünüdür. Hidroklorik asit içermez. Kiremit tuglası, granit, bazalt, cotto gibi aside dayanıklı tüm taslarda kullanıma uygundur. Mermer gibi kalsiyum karbonat içeren yüzeylerde dikkatli kullanılmalıdır.
motto-cementro
MICROFIBER TEMIZLIK BEZLERI
Mikrofiber Temizlik Bezi (Mavi,Kırmızı,Sarı,Yesil,Beyaz )
Mikrofiber Temizlik Bezi (Mavi,Kırmızı,Sarı,Yesil,Beyaz ) ve Cam Bezi Adet / 65 gr. – 45 gr.
mikrofiber-temizlik-bezleri