Tekstil Likit Hijyen Ürünleri

Tekstil Likit Hijyen Ürünleri
BLANC MATIC LIQUID
Az köpüren Sıvı Ana Yıkama Maddesi
Çamaşırhanelerde kullanılan otomatik makineler için her sıcaklıkta en iyi sonucu vermek üzere özel olarak tasarlanmıs ana yıkama maddesidir. Renkli ve beyaz çamasırların temizlenmesinde kullanılır. Pamuklu, sentetik, elyaf karsımı vb. tekstillere uygundur. Köpügü kontrollüdür. Ferahlatıcı bir kokuya sahiptir.
motto-blanc-matic-liquid
BLANC MATIC HOSPITAL LIQUID
Hastaneler İçin Özel Sıvı Ana Yıkama Maddesi
Çamaşırhanelerde, her türlü sanayi tipi çamasır makinelerinde kullanılabilen pamuklu-sentetik karısımlı elyaı ve her türlü tekstile uygun ana yıkama maddesidir. Oksijen bazlı agartıcı ve TEAD içerir. Düsük sıcaklıklarda dahi (50 °C-60 °C) agartma etkisi gösteren bir üründür. Içerigindeki yüksek aktier sayesinde birçok çamasırda yardımcı yıkama maddelerine gerek duymadan iyi sonuçlar vermektedir. Renkli tekstillerde renk hassaslıgı testi yapılmalıdır.
motto-blanc-matic-hospital-liquid
BLANC OXY LIQUID
Oksijen Bazlı Agartıcı ve Leke Çıkarıcı Yardımcı Yıkama Maddesi
Bileşimindeki aktif oksijen sayesinde güvenli bir leke çıkarıcı ve agartma maddesidir. Her türlü agır kir ve lekelere yönelik olarak formülize edilmistir. 60 °C üzerindeki sıcaklıklarda maksimum performans saglar. Beyaz renkte, pamuklu, sentetik ve karısık tekstiller için uygun yardımcı yıkama maddesidir. Ana yıkama maddesi ile birlikte kullanılması tavsiye edililir. Renkli çamasırlarda renk hassaslıgı testi yapıldıktan sonra kullanılmalıdır.
motto-blanc-oxy-liquid
BLANC CHLOR LIQUID
Klor Bazlı Agartıcı ve Leke Çıkarıcı Sıvı Yardımcı Yıkama Maddesi
Klor bazlı agartıcı içeren yardımcı yıkama maddesidir. Beyaz, pamuklu ve karısım elyaflı tekstillerin lekelerinin çıkarılmasında ve agartılmasında kullanılır. Hijyeniktir. Içerdigi organik aktif klor sayesinde 20°C-50°C’de bile mükemmel leke çıkartma ve agartma özelligine sahiptir. Özellikle beyaz ve pamuklu tekstil için uygun olup 60 °C üzerinde kullanılmamalıdır. Tüm su sertliklerinde etkilidir. Kesinlikle renkli çamasırlarda kullanılmamalıdır.
motto-blanc-chlor-liquid
BLANC SOLVENOL LIQUID
Yağ Ve Kir, Leke Çıkarıcı, Sıvı Yardımcı Yıkama Maddesi
Restaurant, hastane ve mutfak çamasırlarında olusmus, çok yaglı, kirli lekelerin temizlenmesinde, ana yıkama maddesinin gücünü artırmak amacıyal kullanılır. Beyaz, renkli ve nazik çamasırlarda kullanıma uygundur. Ana yıkamadan önce ön bastırma yöntemi ile de kullanılabilir.
motto-blanc-solvenol-liquid
BLANC MAX LIQUID
Kan Ve Kir, Leke Çıkarıcı, Sıvı Yardımcı Yıkama Maddesi
Restaurant, hastane ve mutfak çamasırlarında olusmus, çok yaglı, kirli lekelerin temizlenmesinde, ana yıkama maddesinin gücünü artırmak amacıyal kullanılır. Beyaz, renkli ve nazik çamasırlarda kullanıma uygundur. Ana yıkamadan önce ön bastırma yöntemi ile de kullanılabilir.
motto-blanc-max-liquid
BLANC ENZYM LIQUID
Enzimli Protein Çözücü Yardımcı Yıkama Maddesi
Tekstilde oluşan elyafa işlemiş kan, süt, kakao, yumurta, vücut kiri, et sosları ve yaglı lekelerin çıkarılmasında kullanılır. Normal yıkama ile çıkmayan pismis lekelerin temizliginde etkilidir. Ana yıkama maddesi ile birlikte kullanılan yardımcı yıkama maddesidir.
motto-blanc-enzym-liquid