Gelişmekte olan ülkemizde; Hizmet sektörünün yeni bir format kazandığı bir dönemde, geçmişyirmi yıllık almış olduğumuz eğitim, teknik bilgi ve iş tecrübelerimizi birleştirerek yeni bir heyecanı hayata geçiriyoruz. Genç ve dinamik bir ekiple, bilgi ve tecrübe yönünden sektörün öncülüğünü yapan Almanya’dan hammade olarak ta faydalanarak ciddi bir alt yapı oluşturulmuştur.

Önemli markaların dışında sektörümüz, tüketime dayalı, koku psikolojisi ile temizlik algısı oluşturma yönünü tercih etmektedirler. MOTTO BLANC, burada doğru zemin ve yüzeyde doğru ürün, ihtiyaç kadar ürün tüketimi ile buna paralel doğru ekipman ve uygulama yöntemlerini birleştirmek suretiyle KALİTEYİ nasıl ucuza alabileceğimizin misyonunu üstlenmiştir. Lafta Çözüm ortaklığı değil, gerçek işleyişte Çözüm ortaklığını sunmaya aday olmuştur.

Bu anlayışla geliştirdiği housekeeping için KANGURU sistemi, temizlik sistemini kolaylaştırıcı moplar ve kullanım sistemleri, destekleyici kat ekipmanları ve aparatları da hizmet anlayışımızın birer parçası olarak hayata geçmiştir.

Yenilikçi ve Kendini sürekli yenileyen, Sürdürülebilirlik ilkesine bağlı, Çevreye ve İnsana Saygılı ürün üretme anlayışına sadık bir MOTTO BLANC … Her zaman ve daima, önceliğimiz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ ! ! !

Saygılarımla,

Genel Müdür

 

 

 

 

 

 

.