Motto Taş Bakımı / Cila

Motto Taş Bakımı / Cila
MOTTO STEIN DELUX
Özel Kristalize ve Balmumu İçeren Sürme Doğaltaş ve Mermer Cilası
Mermer, doğal taş ve terrazo zeminler için sert balmumu içeren, kendiliginden parlaklık saglayan bakım cilasıdır. Tasın gözeneklerini kapatır ve dolayısı ile çabuk kir tutmasına engel olur. Ayak ve topuk izleri tek baslı makine ya da yüksek devirli makine ile giderilebilir. Cilalanmıs ya da yüksek oranda parlatılmıs düsemelerde % 1-5 ‘lik bir kullanım konsantrasyonu ile bakım yapılabilir. Iç ve dıs alanlarda kullanıma uygundur. Yüksek devirli cila parlatma makineleri ile yapılacak bakım uygulamasına mükemmel bir sonuç verir. Zemin kaplamasının yası ve yıpranmıslıgı göz önüne alınarak cilanın 3-4kez uygulanması tavsiye edilir.
motto-stein-delux3motto-stein-delux2
MOTTO COMPLETE
Gözenek Doldurucu Astar Cila – Linoleum, Şap, Terrazo
Yıpranmıs gözenekli yer dösemelerinin (linolyum, tas, beton ve ahsap zemin kaplamalarında) gözenekleri kapatmak, dolgu yapmak ve zemini tamir etmek amacı ile kullanılır. MOTTO COMPLETE’in uygulama sonrası üzerine prensip olarak asınmaya karsı bir cilalama yapılmalıdır. Alkol ve dezenfeksiyon maddelerine dayanıklıdır. Zemin kaplamasının yası ve yıpranmıslıgı göz önüne alınarak cilanın 1-2 kez uygulanması tavsiye edilir.
motto-completemotto-complete2
MOTTO CRYSTAL
Kristalize Mermer, Dogal Tas Cilası
Mermer ve dogal tas zeminlerin cilalanması için kullanılır. Uygulama esnasında yüzey üzerinde olusan termokimyasal hareket zemine su geçirmez, dogal ve parlak bir görünüm kazandırır. Zeminin kir tutmasını, çizilip yıpranmasını engeller. Zemin kaplamasının yası ve yıpranmıslıgı göz önüne alınarak cilanın 3-4 kez uygulanması tavsiye edilir.
Zemin kaplama imalatçılarının kulanım teknigi bakımından verdikleri bilgiler dikkate alınmalıdır.
motto-crystalmotto-crystal2