Halı Temizliği
MOTTO CARPET FOAM
Kuru Köpük Halı Şampuanı
Sentetik yüzeylerde her türlü halı ve dösemelerin ve deri kaplamaların temizliginde kullanıma uygundur. Aktif kir, yag çözücüler ve özel polimerler içerir. Bu nedenle kir tutmayan elyaf koruma özelligine sahiptir. Nötral ayarlanmıstır ve dokuları korur. Rengi solmayan ve suya dayanıklı tüm halı zeminler (yün halılar dahil) için idealdir. Hızlı ve etkin temizlik saglar. Antistatik özelligi sayesinde yıkama sonrası halıya canlı bir görünüm kazandırır. Jeneratörlü kuru köpük üreten halı yıkama makineleri ile kullanılması tavsiye edilir.
motto-carpet-foammotto-carpet-foam2
MOTTO CARPET MAT
Köpügü Ayarlı Halı Sampuanı Sprey-Extraction Makinelerine Uygun
Halı zeminlerin (yün halılar dahil) derinlemesine temizlenmesi ve lekelerin çıkarılması için konsantre, az köpüklü, hos kokulu temizleyicidir. Rengi solmayan ve suya dayanıklı tüm tekstil dösemelerde kullanılır. Püskürtme-vakum makineleri ile kullanılması tavsiye edilir.
motto-carpet-matmotto-carpet-mat2
MOTTO ANTI FOAM
Köpük Kesici Otomat, Extraction, Vakum Makinelerine Uygun
Makinelerde köpük olusumunu engelleyen, yüksek konsantrasyona sahip bir üründür. Tüm makineler için uygundur. (Temizlik otomatları, halı püskürtme-vakum makineleri) Makinenin kirli su deposuna konularak köpük olusumunu engeller, köpüge baglı motorların zarar görmesini önler.
motto-anti-foammotto-anti-foam2