Motto Ahşap-Parke-Bakım ve Temizlik

Motto Ahşap-Parke-Bakım ve Temizlik
WOODENA CARE
Ahşap Zemin Temizleyici
Zemin kaplamasının parlaklıgını koruyan ideal bir temizleme etkisi gösteren hos kokulu zemin temizleme ürünüdür. Laminant, lamine, masif gibi ahsap zemin kaplamalarında temizlik ve bakım amacıyla kullanılır. Içerigindeki parlatıcı bilesenler sayesinde zeminlerde parlak lm tabakası olusturur. WOODENA CARE nemli ya da ıslak silme yöntemi ile yapılan günlük temizliklerde,püskürtme yöntemiyle yapılacak uygulamalarda kullanılabilir.
motto-woodena-caremotto-woodena-care2
WOODENA POLISH
Ahşap Yüzey Likit Cila
Üstün kaliteli, suya duyarlı zeminlerin kabarmasını önleyen, solvent bazlı mum cilası. Kullanımı kolaydır, mükemmel nüfuz eder ve yayılır. Silinmeye dayanıklıdır. Ürünün uygulanacagı zeminler su geçirmez ve tercihen nemli paspasla temizlenmis olmalıdır. Suyla karıstırılmamalıdır ve kanalizasyona dökülmemelidir.
motto-woodena-polishmotto-woodena-polish2
WOODENA KONZENTRAT
Ahsap, Parke ve Laminant Zemin için Güçlü, Yüksek Konsantre
Yoğun temizleme ve anti-çökelme ajanları içerir, hos ve ferah kokuludur. Bakım maddeleri pürüzsüz bir sekilde kurur ve kirlenmeye karsı oldukça dayanıklı parlak ve sert bir koruyucu tabaka olusturur. Siyah topuk izleri büyük ölçüde önlenir. Cilalanmamıs parke ve laminat yüzeylerin kenarları neme karsı çok iyi bir sekilde korunur. Parlatma islemi, bakım özelliklerini güçlendirir ve dayanıklıgı ve görünümün güzelligini arttırır.
motto-woodena-konzentratmotto-woodena-konzentra2t
WOODENA BRIGHT
Ahşap Mobilya Temizleme ve Bakım Ürünü
Woodena Bright, uygulandıgı yüzeyde parlak bir tabaka olusturan bir temizlik ve bakım yagı emülsiyonudur. Su ve alkol lekeleri ile parmak izleri ve sair tüm kirleri yok eder. Woodena Bright uygulandıktan sonra, yüzeydeki ufak hasarlar büyük ölçüde kaybolur.
motto-woodena-brightmotto-woodena-brihgt2
WOODENA BRILLANT
Ahşap Zemin Yüzeyler için Kendiliğinden Parlayan Film Tabakalı, Bakımlı Temizleme Ürünü
Ahsabın dogal rengini güçlendirir. Parfüm ya da pigment içermez, oksidatif olarak kurur ve yayılmaya açıktır. Kolay kullanımlıdır, lm tabakası olusturur, yüksek dolgulama kapasitelidir, kendiliginden parlar, 2-3 günlük sertlesme süresi sonunda üzerinde yürünebilir ve silinebilir hale gelir. Zemin sertlestikten sonra ileri koruma islemi uygulayabilirsiniz.
motto-woodena-brillantmotto-woodena-brillant2