Kişisel Bakım / Hijyen Ürünleri

Kişisel Bakım / Hijyen Ürünleri
ROYAL
Sıvı El Yıkama Maddesi
El ve yüz temizliginde kullanılan gliserin içeren sıvı yıkama maddesidir. Cilt PH’ına uygundur. Bol köpüklüdür, kolay durulanır. Cildi koruyucu maddeler içerir. Hijyenik ve ekonomiktir. Sıvı sabun dispanserleri ile kullanılması tavsiye edilir.
motto-royal
ROYAL KING
Sıvı El Yıkama Maddesi
Mükemmel yıkama gücüne sahip, kirleri iyi bir sekilde temizleyen ve cildi yumusatan sıvı el yıkama maddesidir. Içerigindeki kremler sayesinde elleri yıkarken korur ve yumusatır. Hos bir parfüm kokusuna sahiptir. Sıvı sabun dispensenleri ile kullanılması tavsiye edilir.
motto-royal-king
ROYAL QUEEN
Kremli El Yıkama Maddesi
Hassas ellerin temizliginde kullanılan ultra lüx el yıkama maddesidir. Formülündeki özel koruyucu bilesenler sayesinde, elleri yıkarken korur ve cilde bakım yapar. Yogun krem içerir ve kolay durulanır. Sıvı sabun dispanserleri ile kullanılması tavsiye edilir.
motto-queen
ROYAL FOAM
Hijyenik Etkili Köpük Sabun
El ve yüz temizliginde kullanılan köpüklü cilt temizleme maddesidir. Yıkama sonrası ellerde hos bir yumusaklık bırakır. Cilt pH’ına uygundur. Kolay durulanır ve ekonomiktir. Hiyjenik etkilidir. Köpük dispenserleri ile kullanılması tavsiye edilir.
motto-foam
ROYAL HYGIENE PURE
Hijyenik Sıvı El Yıkama Maddesi Parfümsüz
Hijyenin ön planda oldugu yerlerde el ve yüz temizliginde kullanılan parfümsüz, cilt PH’ına uygun bir üründür. Içerigindeki koruyucu ve onarıcı maddeler cildi nemlendirir, yıkama sonrası ellerde hos bir yumusaklık bırakır. Gıda endüstrisi, hastane, okul, yemek üretim tesisleri gibi hijyenin önemli oldugu kurumlarda kullanılır.
motto-royal-hygiene-pure
ROYAL HYGIENE
Hijyenik Köpüklü El Yıkama Maddesi Parfümlü
Hassas ellerin temizliginde kullanılan ultra lux el yıkama maddesidir. Formülündeki özel koruyucu bilesenler sayesinde, elleri yıkarken korur ve cilde bakım yapar. Yogun krem içerir ve kolay durulanır. Sıvı sabun dispanserleri ile kullanılması tavsiye edilir.
motto-royal-hygiene2
ROYAL COLL
Alkol Bazlı Hijyenik El Temizleme Maddesi
Ellerin hijyenik olarak temizlenmesi amacıyla kullanılır. Yüksek riskli alanlarda (gıda üreticileri, mutfak personeli, saglık görevlileri vb.) kullanıma uygundur. Özel formülü sayesinde cildi tahris etmez. Cilt üzerinde gıda güvenligini olumsuz etkileyecek herhangi bir kalıntı bırakmaz. Alkol içeriginden dolayı durulamaya gerek yoktur.
motto-royal-coll
ROYAL SCHAMPOO
Saç ve Vücut Temizleme Maddesi
Saç ve Vücut temizleme amacıyla kullanılır. Dogal ham maddelerden üretilen çevre dostu bir üründür. Saçları yumusatır, parlaklık saglar. Bol köpüklü ve hos kokuludur.
motto-royal-schampoo
ROYAL PASTE
Endüstriyel Cilt Temizleme Kremi
Özellikle asırı kirli, yaglı ve boyalı ellerin temizlenmesinde kullanılır. Ürün içeriginde ince poliüretan granürler bulunur. Gözeneklere isleyerek ellerdeki kiri çözer, kum içermeyen formülü sayesinde gider kanallarını tıkamaz. Temizleyici portakal kabugu yagı, ve ellerin korunmasını saglayan özel bakım bilesenlerine sahiptir..
motto-royal-paste2
ROYAL CREAM
Gliserinli El Kremi
ROYAL CREAM, yıpranmıs, kuru ve çatlamıs ellerin bakımı için özel bir formül içerir. Elleri görünmez koruyucu bir eldiven gibi sarar. Içerigindeki Gliserin, A + E vitamini cildin dogal nem dengesinin korunmasını saglar.
motto-royal-cream