Zemin Temizlik ve Bakım Ürünleri

Zemin Temizlik Ve Bakım Ürünleri
MOTTO FLOOR
Günlük Zemin Temizleme ve Cila Bakım Maddesi
Bütün suya dayanıklı cilalı ve cilasız yer dösemelerinin günlük temizligi ve bakımı için uygun olan zemin temizleme ürünüdür. Pvc, linolyum, kauçuk, mermer vb. tüm zemin kaplamalarının günlük paspas ve makine ile yapılacak olan basit temizlik uygulamalarında kullanılır. Içerigindeki polimerler sayesinde cilaya bakım yapma özelligi vardır. Tabaka ve kalıntı olusturmaz. Ferahlatıcı bir kokuya sahiptir. Ürün sisesinin agız kısmına topdos dozaj baslıgı (20ml) aparatını takarak doğru dozajlama yapabilirsiniz.
motto-floormotto-floor2
MOTTO FLOOR 62
Günlük Zemin Temizleme ve Cila Bakım Maddesi – Kanguru Sistem Yüksek Konsantre
Cila uygulanmış veya uygulanmamış pvc, linolyum, kauçuk, mermer, dogal tas vb. tüm zemin kaplamalaının günlük paspas ve makine ile yapılacak olan basit temizlik uygulamalarında kullanılır. Spor zemin kaplamalarının temizligine uygundur. 5 kez yogunlastırılmıs yüksek konsantrasyona sahiptir. Içerigindeki polimerler sayesinde cilaya bakım yapma özelligi vardır. Tabaka ve kalıntı olusturmaz Yüksek devirli makine ile cilaya bakım ve parlatma yapılabilir. Ferahlatıcı limon kokusuna sahiptir. Ürün şişesinin ağız kısmına topdos sozaj başlığı (20ml) aparatını takarak doğru dozajlama yapabilirsiniz.
motto-floor62motto-floor62-2
MOTTO SPEZIAL
Yoğun Cila İçeren, Koruyucu Film Tabakası Oluşturan Cila Bakım ve Temizlik Ürünü
Içeriginde mevcut olan yogun cila içeren parlak lm katmanı, yer dösemesinin hızlı kir tutmasını önler ve daha sonraki bakımları daha da kolaylastırır. Sık basılan yerlerdeki cila tabakası üzerindeki hasarlar yüksek devirli makine ile onarılır. MOTTO SPEZIAL spreyli temizleyici ve bakım amaçlı da kullanılabilir. Içerigindeki yogun cila polimerleri sayesinde zemin kaplamasını besleme ve temizleme özelligine sahiptir. Suya dayanıklı tüm dösemelerde wc,linolyum, kauçuk, doğal ve yapay taş zeminlerin temizliği ve bakımı için ideal bir üründür.
motto-spezialmotto-spezial2