Motto Zemin Kaplama / Cila

Motto Zemin Kaplama / Cila
MOTTO HARD
Polyüretan Içeren Ultra Sert Zemin Cilası
Pvc, linolyum zemin kaplamalarında cila uygulaması amacı ile kullanılır. Zemin kaplamasının kir, toz, tutmasını engeller, çizilip yıpranmasına engel olur, ıslak ve ultra parlak bir görünüm saglar. Yüksek basınç emülsiyonlu polyüretan içeren mükemmel metal aglı parlaklık disperziyonuna sahip, ultra sert zemin cilasıdır. Yüksek devirli cila parlatma makineleri ile yapılacak bakım uygulamasına mükemmel bir sonuç verir. Zemin kaplamasının yası ve yıpranmıslıgı göz önüne alınarak cilanın 3-4 kez uygulanması tavsiye edilir.
Zemin kaplama imalatçılarının kullanım tekniği bakımından verdiği bilgiler dikkate alınmalıdır.
motto-hardmotto-hard2
MOTTO POLYMER
Polimer Bazlı Parlak Sert Zemin Cilası
PVC, linolyum, ahsap (cilalı) zemin kaplamalarında cila uygulaması amacı ile kullanılır. Zemin kaplamasının kir, toz, tutmasını engeller, çizilip yıpranmasına engel olur, Islak ve ultra parlak bir görünüm saglar. Metalize parçalar içermeyen ultra sert ve parlak zemin cilasıdır. Yüksek devirli cila parlatma makineleri ile yapılacak bakım uygulamasına mükemmel bir sonuç verir. Zemin kaplamasının yası ve yıpranmıslıgı göz önüne alınarak cilanın 3-4 kat uygulanması tavsiye edilir.
Zemin kaplama imalatçılarının kullanım tekniği bakımından verdiği bilgiler dikkate alınmalıdır.
motto-polymermotto-polymer2
MOTTO HOSPITAL
Alkol ve Dezenfektanlara Karsı Dirençli Sert ve Parlak Zemin Cilası

Alkol ve dezenfeksiyon maddelerine dayanıklı, polietilen içerikli sert zemin cilasıdır. Pvc, linolyum ahsap (cilalı) zemin kaplamalarında cila uygulaması amacı ile kullanılır. Zemin kaplamasının kir, toz tutmasını engeller, çizilip yıpranmasına engel olur, ıslak ve ultra parlak bir görünüm saglar. Yüksek devirli cila parlatma makineleri ile yapılacak bakım uygulamasına mükemmel bir sonuç verir. Zemin kaplamasının yası ve yıpranmıslıgı göz önüne alınarak cilanın 3-4 kez uygulanması tavsiye edilir.

Zemin kaplama imalatçılarının kullanım tekniği bakımından verdiği bilgiler dikkate alınmalıdır.

motto-hospitalmotto-hospital2
MOTTO SPORT
Kayma Önleyici, Korumalı Sert Zemin Cilası (Spor Salonlarına Uygun)

Ekolojiye duyarlı bir zemin bakımı için tasarlanmıs emülsiyon cilası. Koruyucu tabaka kendiliginden parlama özelligine sahiptir ve hem konsantre hem de suyla seyrelterek uygulanması durumlarında iz bırakmaksızın kurur. Motto Sport ile saglanan kaplama tabakası, bir temel temizlik malzemesi kullanmaksızın derinlemesine temizlik ile kısmen yok edilebilir.

Zemin kaplama imalatçılarının kulanım teknigi bakımından verdikleri bilgiler dikkate alınmalıdır.

motto-sportmotto-sport2
MOTTO ULTRA
Polimer Bazlı Ultra Parlak Sert Zemin

Üzerinde fazla yürünen alanlardaki zemin kaplamalarının korunması için son derece dayanıklı parlatıcı emülsiyon cilası. Motto Ultra, yüksek dolgu kapasitesi sayesinde eskimis ve yıpranmıs zemin yüzeylerini birkaç katlık uygulamayla onarır. Özel formülü sayesinde ilk kat sadece kısa bir kuruma süresini takiben hemen uygulanabilir. Motto Ultra, yüzey dezenfektan temizleyicilerine karsı mukavemetlidir. El dezenfektanları lm tabakasını zamanla inceltebilirler, ancak genellikle istenmeyen lekeler olusmaz. Islak ve ultra parlak bir görünüm saglar. Yüksek devirli cila parlatma makineleri ile yapılacak bakım uygulamasına mükemmel bir sonuç verir. Zemin kaplamasının yası ve yıpranmıslıgı göz önüne alınarak cilanın 3-4 kat uygulanması tavsiye edilir.
Zemin kaplama imalatçılarının kulanım teknigi bakımından verdikleri bilgiler dikkate alınmalıdır.

motto-ultramotto-ultra2
MOTTO METALLIC
Metalize İçeren Sert Zemin Cilası

Pvc, linolyum, tas, beton zemin kaplamalarında cila uygulaması amacı ile kullanılır. Zemin kaplamasının kir, toz, tutmasını engeller, çizilip yıpranmasına engel olur, ıslak ve parlak bir görünüm saglar. Yüksek basınç emülsiyonlu metalize parçalar içeren mükemmel parlaklık disperziyonuna sahiptir. Yüksek devirli cila parlatma makineleri ile yapılacak bakım uygulamasına mükemmel bir sonuç verir. Zemin kaplamasının yası ve yıpranmıslıgı göz önüne alınarak cilanın 3-4 kez uygulanması tavsiye edilir. Zemin kaplama imalatçılarının kulanım teknigi bakımından verdikleri bilgiler dikkate alınmalıdır.
Zemin kaplama imalatçılarının kulanım teknigi bakımından verdikleri bilgiler dikkate alınmalıdır.

motto-metalicmotto-metalic2