Temel Temizlik / Zemin,Kir,Yağ ve Cila Sökücü

Temel Temizlik – Zemin, Kir, Yağ Ve Cila Sökücü
MOTTO COMPACT
Çok Yönlü Temel Temizleyici – Hassas Yüzeyler İçin
Kir, Yağ, cila Sökücü Ve Lastik İzi Çıkarıcı
Hassas yüzeylerde ve zemin kaplamalarında kullanılabilen kir, yag, cila tabakalarını temizlemek amacı ile güçlü bir performansa sahip üniversal temizleyicidir. Zemini yeni cila uygulamasına hazırlar. Suya ve alkaliye dayanıklı tüm zemin kaplamalarında kullanılır. Linolyuma uyguna olup olmadıgı test edilmelidir. Bakım maddelerinin olusturdugu lm tabakalarını ve inatçı kirleri giderir. Özellikle is, nikotin, lastik izlerinin temizlenmesinde etkilidir. Zemin kaplama imalatçılarının kullanım tekniği bakımından verdikleri diğer bilgiler dikkate alınmalıdır.
motto-compactmotto-compact2
MOTTO GRUB
Güçlü Kir, Yag ve Cila Sökücü
Zemine ve yüzeylere yerlesmis cila tabakalarını, yagları ve kirleri kolayca temizler. Zemini yeni cila uygulamasına hazırlar. Ahsap yüzey ve linolyum hariç, suya ve alkaliye dayanıklı tüm zemin kaplamalarında kullanılır. Zemin kaplama imalatçılarının kulanım teknigi bakımından verdikleri bilgiler dikkate alınmalıdır.
motto-grubmotto-grub2
MOTTO EXPRESS
Güçlü Express Kir, Yağ ve Cila Sökücü
Geleneksel temizleme maddelerinin yok edemedigi yada kısmen yok edebildigi yogunlasmıs polimer katmanları ve tabakalarını temizlemek için gelistirilmis güçlü ve yüksek performanslı bir üründür. Uygulanması esnasında az köpük olustugu için yüksek tesirlidir. Çok hızlı çözülme kapasitesi sayesinde tabaka üzerine nüfuz etme süresi oldukça kısadır.
motto-expressmotto-express2