Motto Otomat Temizligi – Endüstriyel temizlik
MOTTO FORTE
Alkali Endüstriyel Temizleyici
Özel aktif içeriğe sahip, az köpüren, etkin alkali temizleyici. Motor yağı, gres yağı, kurum, birikmiş kirler, grafit ve egzoz gazı gibi lekelerini söker. Ayrıca, yağ ayırıcıları için de uygundur. Beton ya da klinker zeminli fabrika ve atölyeler, telli camdan yapılmış hangar çatıları, metro ya da yeraltı istasyonlarındaki yer ve duvar karoları gibi endüstriyel alanlardaki tüm suya ve alkalilere dayanıklı yüzeylerde kullanıma uygundur. Ayrıca, çöp konteynerleri ve çöp tenekelerinin temizliği içinde kullanılabilir. Kaplamalı zeminler ile linolyum, kauçuk ve alüminyum üzerinde kullanılmamalıdır.
MOTTO TYRE
Otomatlarda Kullanıma Uygun Lastik İzi Giderici
Motto Tyre, endüstriyel zeminlerdeki forklift ve benzeri araçlarca oluşturulan lastik izlerive lastik kalıntılarını gidermek için dizayn edilmiş solvent bazlı bir temizleyicidir. Yüksek temizleme etkisi sayesinde Motto Tyre, çok kirli endüstriyel alanlar ve depolarda güvenle kullanılabilir. Motto Tyre az kokulu ve uygulaması kolay bir üründür. Endüstriyel zeminler, beton, epoksi reçine, magnezit şap zeminler ile fırınlanmış tuğladan zeminler gibi tüm solventre karşı dayanıklı zemin kaplamalarında kullanıma uygundur. Asfalt ve zift içeren zeminler ile sentetik zeminlerde kullanmayınız!
mottotyremotto-tyre22
MOTTO RUST CARE
Paslanma Önleyicili Yüksek Basınçlı Motor Temizleyici
Motto Rust Care, mineral yağlarını, egzos gazı lekelerini ve yangın hasarının yol açtığı is lekelerini yok etmek için üretilmiş, az köpüren özel bir temizleyicidir. Motto Rust Care, ıslak veya yüksek basınçlı temizlemede kullanılacağı zaman su ile seyreltilmelidir. Makine ve ekipmanların temizliğinde ise seyreltmeden kullanılır. Parlak metal parçalar (demir, gümüş kaplama vb.) Motto Rust Care ile temizlendikten sonra paslanmazlar. Ürün, ayrıca yağ ayırıcılar için de uygundur. Özellikle endüstriyel binalardaki ve montaj atölyelerindeki tüm suya ve alkalilere dayanıklı yüzeylerde kullanıma uygundur. Ayrıca, yangının verdiği hasardan sonraki yüzey temizliği tile montaj rampaları, torna ve kalıp kesme tezgahları gibi lakeli veya lakesiz metal yüzeylerde de kullanılabilir.
MOTTO VETT
Otomatlarda Kullanıma Uygun, Mikro Gözenekli Taş Temizleme Maddesi
Mikrogözenekli yer karoları için yüksek alkali içerikli, etkili temel temizleyici. Özel bilesimi ve içindeki kirlenmeyi geciktirici maddeler sayesinde, temizleme solüsyonu yüzeydeki gözeneklere nüfuz eder ve inatçı kirleri kolaylıkla çıkarır Iç ve dıs mekanlardaki porselen fayans veya güvenlik fayansları benzeri tüm alkalilere ve suya dayanıklı, yumusak, kaba ya da mikro gözenekli zeminlerin temizligi için uygundur. Linolyum, kauçuk, ve mermer gibi kalsit bazlı dogal ya da suni sert zeminlerde kullanılmamalıdır. Bitiştirilmiş yüzeylerde kullanımına dikkaet edilmelidir.
motto-vettmotto-vett2
MOTTO MAT
Otomatlarda Kullanıma Uygun Endüstriyel Kir ve Yag Sökücü (seramik, Çini Benzeri Taş)
Tekrar yağlandırıcı ya da film tabakası içermeyen genel temizlik ürünüdür. Tüm mobilyalar, aynalar, camlar, plastik yüzeyler, duvar, laminat, pvc, dogal ve yapay tas zeminler, seramik zemin vb. toz alınabilir tüm yüzeylerde ve zeminlerde kullanıma uygun olan güçlü genel temizleyicidir. Temizlenen yüzeylerde iz ve leke bırakmadan hızlıca kurur. Ferahlatıcı çam kokusuna sahiptir. Ürün şisesinin ağız kısmına topdos dozaj başlığı (20 ml) aparatını takarak doğru dozajlama yapabilirsiniz.
motto-matmotto-mat2
MOTTO ROLLMAT
Yürüyen Merdiven Temizleme Ürünü
Motto Rollmat, özellikle yürüyen merdivenlerin ve yürüyen bantların mekanik temizligi için dizayn edilmis bir temizlik ürünüdür. Temizlik solüsyonu püskürtüldükten sonra kısmen agdalı bir hale geldigi için akıskanlıgı azalır. Yag ve gres yağı artıklarını söker ve mükemmel agsılasma özelliklerine sahiptir. Haf metallerden yapılmıs yürüyen merdiven ve yürüyen bantların vakumlu süpürme yöntemiyle temizligi için uygundur.
motto-roll-matmotto-roll-mat2
MOTTO SECUR
Kaydırmazlık Olusturan Otomat Ürünü
Etkili kir kaldırır ve lekesiz kurur bir mat ile ekstra kaymaz kaplama saglar. Yüzey görünümü kaymaz özelliklerini kaybetmeden parlatma gelistirilebilir. Bir boy kuru ile düzenli Motto Secur kullanarak kaymaz bakım özellikleri yeniler ve kaplamaların birikmesini asırı önler. 0.4 ve 0.6  arasında bir zemin slayt degeri ile, Motto-secur için uygun bir yagdır.
motto-securmotto-secur2